Укр.

Кафедра управління інформаційною та кібербезпекою запрошує вас отримати престижну і затребувану на ринку праці спеціальність 125 Кібербезпека!

13:00, 29-03-2022

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Попит на спеціалістів з кібербезпеки зростає з кожним роком. Роботодавці зацікавлені у молодих і освічених випускниках нашої кафедри, надають їм місця для проходження практики ще зі студентської лави, а в подальшому працевлаштовують кращих фахівців-початківців на перспективні й високооплачувані посади.

Випускники кафедри управління інформаційною та кібербезпекою представляють особливий інтерес на ринку праці, оскільки вони поєднують технічні й управлінські компетентності:

• ТЕХНАР - володіють знаннями, вміннями та навичками роботи з програмними засобами й технічними пристроями для захисту інформації
  • МЕНЕДЖЕР - вміють аналізувати та прогнозувати, розробляти вимоги і правила захисту інформації, працювати з персоналом, впроваджувати технічні й організаційні заходи з інформаційної безпеки.

Управління інформаційною та кібербезпекою це:

актуально і затребувано працедавцями, оскільки сьогодні, як ніколи раніше, саме від організації інформаційної та кібербезпеки залежить успішність функціонування організації, бізнесу чи держави;

престижно і перспективно, тому що дає можливість випускнику, який добросовісно навчався, отримати першу високооплачувану роботу і в подальшому зробити швидку кар’єру в динамічній ІТ-сфері;

цікаво і захопливо, адже, фахівцю з управління інформаційною та кібербезпекою не доведеться нудьгувати, виявляючи кіберзагрози, протидіючи інсайдерам, розслідуючи кіберінциденти, вирішуючи багато інших проблем інформаційної безпеки на рівні організації, бізнесу чи навіть держави.

Навчаючись добросовісно і послідовно, ви зможете працевлаштуватися в престижній ІТ-компанії, побудувати успішну професійну кар’єру у перспективній сфері кібербезпеки й отримати забезпечене фінансове майбутнє!

ПОЄДНАННЯ ҐРУНТОВНОЇ ТЕОРЕТИЧНОЇ ТА ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

Науково-педагогічні працівники кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою є висококваліфікованими фахівцями, мають відповідні наукові ступені і вчені звання, пройшли сертифікацію в світових компаніях та підтвердили високий фаховий рівень. 80% науково-педагогічних працівників кафедри складають кандидати наук та 20% – доктори наук.

Практична підготовка здійснюється в лабораторії кафедри, яка оснащена сучасним обладнанням та програмним забезпеченням. У процесі навчання студенти мають можливість працювати з різними програмними й апаратними засобами захисту інформації. Для формування практичних навичок використовуються системи управління подіями та інформацією безпеки - SIEM, програмні сканери типу Nessus і Kali Linux для автоматичного пошуку відомих вразливостей у захисті інформаційних систем, цифрової криміналістики й тестування на проникнення. На інструментах CRAMM, OCTAVE та RiskWatch студенти відпрацьовують методи управління ризиками і вимоги міжнародних стандартів з управління інформаційною безпекою, зокрема стандартів серії ISO 27000 та ISO 31000.

СПІВПРАЦЯ З ПРОВІДНИМИ КОМПАНІЯМИ ІТ-ГАЛУЗІ

Для підвищення якості навчання та забезпечення його відповідності актуальним вимогам роботодавців кафедра уклала договори з компаніями-партнерами (ІТ спеціаліст, Агентство активного аудиту, Smart technologies, ЕС ЕНД ТІ Україна, Кадрова безпека, Український Центр «Безпека» та інші), які організовують практики та стажування для наших студентів у ході навчального процесу і є їх потенційними роботодавцями по завершенню навчання в університеті.

СЕРТИФІКАТИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

У межах навчального процесу на базі компаній-партнерів проводяться сертифіковані курси (практики) для студентів кафедри, під час яких вони аналізують події інформаційної безпеки, отримують практичний досвід роботи із корпоративними системами віртуалізації та досліджують тестові зразки реальних інформаційних систем з метою пошуку вразливостей.

У результаті успішного проходження курсів студенти отримують сертифікати від компаній-партнерів кафедри, які надають право здобути перше високооплачуване робоче місце.

СФЕРИ ПОДАЛЬШОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ

1. Телекомунікаційні компанії
  2. Державні та комерційні ІТ-підприємства
  3. Банківські й фінансові установи
  4. Органи державного управління
  5. Проектні, конструкторські та науково-дослідницькі заклади

Випускник за напрямом підготовки «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» може побудувати успішну професійну кар’єру, обіймаючи посади:

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ за спеціальністю 125 Кібербезпека спеціалізацією «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою»

• БАКАЛАВР (Денна форма навчання) -  24 800 грн. в рік
  • МАГІСТР (Денна форма навчання) -  29 600 грн. в рік

Для вступу на 1-й курс необхідно надати сертифікати ЗНО з таких предметів:

БЮДЖЕТ-КОНТРАКТ

Українська мова (українська мова і література)

Математика

Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Для вступу на 2-й курс   необхідно мати диплом молодшого спеціаліста (будь-якої спеціальності) та скласти іспит зі спеціальності, ЗНО з української мови, або математики, або історії України, або іноземної мови, або біології, або географії, або хімії, або фізики.

Для вступу на 3-й курс необхідно мати диплом молодшого спеціаліста (спорідненої спеціальності з галузі «Інформаційні технології») та скласти іспит зі спеціальності, ЗНО з української мови, або математики, або історії України, або іноземної мови, або біології, або географії, або хімії, або фізики.

Для вступу на магістратуру необхідно скласти іспит зі спеціальності, єдиний вступний іспит з іноземної мови та подати заяву на вступ до університету за обраною спеціальністю.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ!

За детальною інформацією звертайтеся до завідувача кафедри
управління інформаційною та кібернетичною безпекою
Легомінової Світлани Володимирівни
E-mail: upravlinnya.kiberbezpekoyu@gmail.com